Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EWC 81483, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР ...
Достапност:
Шифра: 74625
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 20,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,417 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 709 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
INDESIT EWC 81483, Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, Бела, Капацитет 8кг, 1400 вртежи, 3 потенциометри на контролната табла, Eco time, Бучност 56dB, 16 програми, Спорт програма, Tајмер за одложено перење, Anti flow систем против прелевање вода, Нова Д енергетска класа, Димензии 60x57.2x85цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Не
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење