Бренд:
Краток опис: HUROM H310A-BEC04WH, Соковник со бавно цедење, MADE IN KOREA,...
Достапност:
Шифра: 77596
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

16,999 Ден.
12 РАТИ: 1,459 Ден.
24 РАТИ: 751 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HUROM H310A-BEC04WH, Соковник со бавно цедење, MADE IN KOREA, Боја бела, 100w, 37-43 вртежи/мин, се цеди 35% повеќe сок, 30% повеќе витамин C и 75% повеќе антиоксиданти од центрифугалниот соковник, голем отвор, 1 брзина и назад, кабел 1.4м
Тип на соковници Ладно (бавно) цедење