Бренд: HP
Краток опис: HP 250 G8, Intel® Celeron N4020 Processor (up to 2.60GHz, 4...
Достапност:
Шифра: 51644
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 16,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

13,999 Ден.
12 РАТИ: 1,202 Ден.
24 РАТИ: 619 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP 250 G8, Intel® Celeron N4020 Processor (up to 2.60GHz, 4MB), RAM: 4GB 2400MHz DDR4, 256GB SSD, Intel HD VGA, Integrated widescreen Webcam with Single Digital Microphone, Wireless: 802.11ac + Bluetooth 4.1, Ports: HDMI x 1, VGA x 1, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, Kensington lock slot, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Battery: 40 WHr, 4-Cell Battery , 15.6-inch HD (1366x768) Truelife LED-Backlit Display, OS: Linux, P/N: 2X7T8EA
Големина на диск 256GB
Големина на екран 15.6 инчи
Процесор Celeron
РАМ Меморија 4GB
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home