Бренд: HP
Краток опис: Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter, Power: 65W, 19.5V, 3...
Достапност:
Шифра: 60364
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 1,199 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,109 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hewlett Packard/Compaq Notebook Adapter, Power: 65W, 19.5V, 3.33A, PIN Size: 4.5x3.0 blue tip, Input: AC100-240V 50/60Hz (worldwide use) , with Notebook Power Cable, 3 pins, black, 1.8m, EU plug