Бренд: HP
Краток опис: HP Laser M111a, Mono Laser Printer, Compact design, Print spe...
Достапност:
Шифра: 32519
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 4,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

3,999 Ден.
12 РАТИ: 344 Ден.
24 РАТИ: 177 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HP Laser M111a, Mono Laser Printer, Compact design, Print speed 20 ppm, Resolution 600x600, Full-speed USB 2.0 interface, GDI, 150 paper input tray, Memory 8MB, Standard toner, White - 7MD67A
Тип на Печатари Mono Laser