Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense WF5S1245BW, СМАРТ Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР...
Достапност:
Шифра: 77019
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 49,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

43,429 Ден.
12 РАТИ: 3,728 Ден.
24 РАТИ: 1,918 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense WF5S1245BW, СМАРТ Машина за перење алишта со ИНВЕРТЕР МОТОР Power drive, Бела боја со црн капак, Голем ЛЦД Дисплеј, 12кг, 1400 вртежи, Вграден WiFi, 19 програми, Брзо перење 15мин, Ладно перење 15 степени, Спорт програма, Микс програма, Селекција на температура, Генератор на пареа (SteamTech) - Длабински испрани и меки алишта без омекнувач, Заштита од алергии (AllergySteam + AllergyCare), SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Тајмер, Сензор за ниво на вода, Сензор за полнење, Заклучување - заштита за деца, Макс. Бучност 72dB, Потрошувачка на ел. енергија по циклус 0.54 kWh, Нова А енергетска класа, Димензии ШxВxД 60x85x64 цм
WiFi/Smart Да
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа А
Капацитет 12кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење