Бренд: Hisense
Краток опис: Hisense RB390N4AC20, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сре...
Достапност:
Шифра: 77004
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 34,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

27,999 Ден.
12 РАТИ: 2,404 Ден.
24 РАТИ: 1,237 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Hisense RB390N4AC20, Комбиниран фрижидер со долна комора, Сребрен, Total NoFrost технологија, Тотален капацитет 302л (Дел за ладење 203л, дел за замрзнување 99л), Електронско управување, FastFreeze: Брзо замрзнување, Big Box фиока, Moisture Fresh фиока со контрола на влажност, Eко мод на работа, Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски простор од 60 цм, ЛЕД осветлување, 4 стаклени полици, Полица за шишиња без држач, Фиока за зеленчук, SpaceBox - голема фиока за замрзнување, 3 фиоки за замрзнување, Аларм за отворена врата, Бучност 38dB, Нова Е енергетска класа, Димензии (ВxШxД): 185x60x59.2 цм