Бренд: Haier
Краток опис: HAIER HW100-B14979-S, I-Pro Series 7 ПРЕМИУМ Машина за перење...
Достапност:
Шифра: 76444
Гаранција (дена): 2190
Редовна Цена: 44,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

36,799 Ден.
12 РАТИ: 3,159 Ден.
24 РАТИ: 1,626 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HAIER HW100-B14979-S, I-Pro Series 7 ПРЕМИУМ Машина за перење алишта, DIRECT DRIVE INVERTER МОТОР, Голем ЛЦД Дисплеј со контроли на допир, Бела боја со XXL црна врата со инокс рамка, 10кг капацитет, 1400 вртежи, Тајмер до 24 часа, 14 програми, Осветлување во барабанот, Smart Dual Spray автоматски ја чисти машината после секој циклус, Full Steam пареа за остранување на најтешки дамки и за алишта без пеглање, I-Time функција за додавање или одземање време од било кој циклус, Refresh функција за освежување на алиштата без употреба на детергент, Anti-Bacterial Treatment (ABT) спречува формирање на бактерии и мувла, Индикатор за завршеток на циклусот, Заклучување од деца, Потрошувачка на ел. енергија на 100 циклуси 51kWh, A енергетска класа, Димензии 85x53x60 цм
WiFi/Smart Не
Боја Бела
Број на вртежи 1400
Дисплеј Да
Енергетска класа А
Капацитет 10кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење