Бренд: Haier
Краток опис: HAIER HDW3618DNPD, СМАРТ Комбиниран фрижидер со долна комора,...
Достапност:
Шифра: 76876
Гаранција (дена): 2190
Редовна Цена: 44,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

36,799 Ден.
12 РАТИ: 3,159 Ден.
24 РАТИ: 1,626 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
HAIER HDW3618DNPD, СМАРТ Комбиниран фрижидер со долна комора, Црн Антрацит, Надорешен ЛЕД дисплеј на допир, Total No Frost технологија, ДИГИТАЛЕН DUAL ИНВЕРТЕР КОМПРЕСОР МОТОР, Капацитет 341л (222л дел за ладење, 119л дел за замрзнување), Вграден WiFi + BLE за поврзување со hOn апликација, Proactive Temperature - врз основа на геолокација со смарт телефнот одредува во кој регион се наоѓа и автоматски ги сетира температурните нивоа на работа, Humidity Zone фиока со контрола на влажност, Super Cool и Super Freeze функции, Vacation мод на работа, Реверзибилна врата, Звучен индикатор за отворена врата, ЛЕД осветлување, Бучност 36dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 204 kW/h, Нова Д енергетска класа, Димензии 185x60x65.8 цм
Боја Црна
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Да
Енергетска класа Д
Технологија на ладење Total No Frost
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу