Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje WNPI82BS, Машина за перење алишта, ИНВЕРТЕР МОТОР со ...
Достапност:
Шифра: 75112
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 25,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

21,999 Ден.
12 РАТИ: 1,889 Ден.
24 РАТИ: 972 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje WNPI82BS, Машина за перење алишта, ИНВЕРТЕР МОТОР со 10 години гаранција, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 8кг, 1200 вртежи, WaveActive барабан, Функција против гужвање, Функција брзо перење, StopAddGo функција, SteamTech генератор на пареа, AllergySteam, StableTech Поголема стабилност во текот на работата со специјално дизајнирани страници, SterilTub Алишта со секогаш пријатен мирис, Погодно отворање на вратата Совршено вметнување алишта, Сензори за температура, ниво на вода, полнење и пена, Заклучување - заштита за деца, Заштита од прелевање, Бучност 53dB, Годишна потрошувачка на ел. енергија 166 kWh, Нова Б енергетска класа, Димензии 60x85x54.5 цм
WiFi/Smart Не
Број на вртежи 1200
Дисплеј Да
Енергетска класа А+++
Капацитет 8кг
Тип на мотор Инвертер
Тип на уред Предно полнење