Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje VC 2421 ECW, Правосмукалка, Боја бела, Моќност: 2400 ...
Достапност:
Шифра: 76281
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 8,490 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

7,217 Ден.
12 РАТИ: 620 Ден.
24 РАТИ: 319 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Gorenje VC 2421 ECW, Правосмукалка, Боја бела, Моќност: 2400 W, Моќ на всисување: 500 W, Сад за прашина: вреќичка 3 Литри, Материјал на цевката: Метал, Универзална четка, 3 додатоци за чистење, 1 Хепа филтер, Ниво на филтрација: 6, Радиус-Опсег: 17 m, Копче за вклучување, Управувачка локација: На апаратот, Гумирани тркалца,
Тип на правосмукалка со кеса