Бренд: Electrolux
Краток опис: Electrolux EOF3H50BK, Вградна фурна Surround cook 600 серија,...
Достапност:
Шифра: 76683
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

12,999 Ден.
12 РАТИ: 1,116 Ден.
24 РАТИ: 575 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Electrolux EOF3H50BK, Вградна фурна Surround cook 600 серија, Црна, Pop In/Out копчиња на вовлекување, ЛЕД Интерактивен Дисплеј, Капацитет 65л, Самочистење со Аквализа - со вода, Вентилатор во фурна, Surround cook - рамномерно распоредување на топлиот воздух во фурната, Врата со двојно стакло, Тајмер со 5 сетирања, 9 функци и на рерната, Печење на две нивоа, Врата со двојно стакло, Вклучени две тави + решетка, Енергетска класа А, Димензии ШxДxВ 590 x 560 x 594 мм
Боја Црна
Дисплеј Не
Начин на чистење Аквализа/Хидролиза
Турбо вентилатор Да