Бренд: Krups
Краток опис: (Dolce Gusto) Krups KP170110, Апарат за Еспресо, Боја Бела, I...
Достапност:
Шифра: 76551
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 9,229 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

6,999 Ден.
12 РАТИ: 601 Ден.
24 РАТИ: 310 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
(Dolce Gusto) Krups KP170110, Апарат за Еспресо, Боја Бела, INFINISSIMA, Моќност 1500W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1.2л, Избор за топла и ладна вода, Држач за капсула
Тип на кафемати со капсули