Бренд: DE LONGHI
Краток опис: De Longhi ECO 311.R, Icona vintage серија, црвена боја, Апара...
Достапност:
Шифра: 68036
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 13,299 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

11,304 Ден.
12 РАТИ: 971 Ден.
24 РАТИ: 500 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
De Longhi ECO 311.R, Icona vintage серија, црвена боја, Апарат за еспресо кафе и капучино со ESE (Easy serving espresso pods), Пумпа со притисок од 15 бари, Еко функција - автоматско исклучување, Капучино систем: комибинира пареа, воздух и млеко за идеално капучино, Филтер со дупло дно систем (DF double floor system), Правење пена од млеко, 1.4л транспарентен резервоар, Филтер со крем диск систем (CD), содржи 2 филтри 1x (ESE 1 cup CD) и 1x (2 cups CD), Систем пртоив капење, Прави едно капучино или 2 еспреса одеднаш, 1100W