Бренд: CLAGE
Краток опис: CLAGE DCX NEXT ELECTRONIC MPS 18-27kW, MADE IN GERMANY, Прото...
Достапност:
Шифра: 73893
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 21,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,899 Ден.
12 РАТИ: 1,623 Ден.
24 РАТИ: 835 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CLAGE DCX NEXT ELECTRONIC MPS 18-27kW, MADE IN GERMANY, Проточен бојлер, Електронски, Моќност 27KW, Сетирања 18kW, 21kW, 24kW и 27kW, Прецизен избор на температура во 5 нивоа (35, 38, 42, 48 и 55 степени), TWIN TEMPERATURE Control TTC осигурува прецизна контрола на избраната температура, дури и при флуктуации во притисокот, Електронски безбедносен систем со детекција на меури во водата, Максимален работен притисок 10 бари, Потребен проток за старт 1.5л/мин, Макисмален проток 8л/мин, Максимална температура на влез 30 степени, Работи на 400V, Тип на заштита IP25, А енергетска класа, Димензии ВxШxД 46.8x23.9x9.6 цм