Бренд: Chic
Краток опис: Chic E8, Folderable electric scooter, Black color, 2 speeds, ...
Достапност:
Шифра: 55760
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 1,667 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 834 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Chic E8, Folderable electric scooter, Black color, 2 speeds, Wheel size: 8.5 inch Pneumatic Tyre with inner Tube, Maximum speed: 25kmh, Travel distance Max: 25 kilometres, Built in LED light and tail light, Braking system: front E-ABS anti-lock and rear disk brake, Battery 36V 7500mAh, Motor power: 250W, Climbing gradient: approx 15 degree, Max load: 120kg, Charger input voltage: 100 - 240V, 50 / 60Hz, Charging time: 3-5 hours, Front and Rear lights, 2x inflatable tyres, IPX4 protection, Net weight: 15kg, Material: Aluminium alloy 6061
Големина на гума 8/8.5 инчи