Бренд: Chic
Краток опис: Chic E8 S03 Rev.2, 8.5inch Folderable electric scooter, Blac...
Достапност:
Шифра: 57764
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 23,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

20,999 Ден.
12 РАТИ: 1,803 Ден.
24 РАТИ: 928 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Chic E8 S03 Rev.2, 8.5inch Folderable electric scooter, Black color, Big LCD Display with speedometer and odometer, Cruise control option, 2 speeds, Wheel size: 8.5 inch Pneumatic Tyre with inner Tube, Maximum speed: 25kmh, Travel distance Max: 25 kilometres, Built in LED light and tail light, Rear Mudguard wuth metal bracker, Braking system: front E-ABS anti-lock and rear disk brake, Battery 36V 7500mAh, Motor power: 250W, Max. power: 350W, Climbing gradient: approx 15 degree, Max load: 120kg, Charger input voltage: 100 - 240V, 50 / 60Hz, Charging time: 3-5 hours, Front and Rear lights, 2x inflatable tyres, IPX4 protection, Net weight: 15kg, Material: Aluminium alloy 6061