Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY FMBC P955S PIZZA STONE, Црна, СМАРТ Вградна фурна со вк...
Достапност:
Шифра: 77427
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 22,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

18,899 Ден.
12 РАТИ: 1,623 Ден.
24 РАТИ: 835 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY FMBC P955S PIZZA STONE, Црна, СМАРТ Вградна фурна со вклучен камен за подготовка на пица, Контроли на допир и дигитален тајмер, Вграден WiFi + Bluetooth за безжична конекција со hOn смарт апликација, Капацитет 70 литри, 7 програми, Можност за готвење со додавање ПАРЕА, Вентилатор во фурната, Самочистење со КАТАЛИЗА, Телескопски водилки, Push Pull копчиња на вовлекување, Грил функција, Пица програма, Можност за печење на 4 нивоа истовремено, Радијална вентилација (ладење на ѕидовите на рерната), Внатрешно осветлување, Вклучени една тава и една решетка, Врата со двојно стакло, A+ енергетска класа, Димензии 595x595x567 мм