Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CF 3E7L0W, СМАРТ Самостоечка машина за миење садови со ...
Достапност:
Шифра: 77106
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 23,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

22,429 Ден.
12 РАТИ: 1,925 Ден.
24 РАТИ: 991 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CF 3E7L0W, СМАРТ Самостоечка машина за миење садови со ИНВЕРТЕР МОТОР, Бела боја, 60цм, ЛЕД Дисплеј, Капацитет 13 комплети, 5 програми за миење, Брза програма 49мин, Вграден WiFi и Bluetooth за поврзување со hOn апликација, Тајмер до 9 часа, Половично полнење, Maxi-Ladle полица за долг прибор во горниот дел, Макисмална температура на вода до 60 степени, Бучност 47dB, Светлосен индикатор за недостаток на сол, Индикатор за крај на програмата, Самочистечки филтер, Нова Е енергетска класа, Димензии 85x59.7x59.8 цм