Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CCE7T618EX, СМАРТ Комбиниран фрижидер со долна комора с...
Достапност:
Шифра: 76293
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 28,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

27,579 Ден.
12 РАТИ: 2,367 Ден.
24 РАТИ: 1,218 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
CANDY CCE7T618EX, СМАРТ Комбиниран фрижидер со долна комора со враден WiFi, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Total No Frost Circle технологија, Капацитет 342л (223л дел за ладење, 119л дел за замрзнување), Можност за поврзување со апликација, Super Cool и Super Freeze функции, Cool Box кутија со контрола на свежина, Држач за шишиња, Реверзибилна врата, Бучност 39dB, Нова Е енергетска класа, Димензии 185x60x65.8 цм
Боја Сребрена/Инокс
Диспанзер за вода Не
Дисплеј Да
Енергетска класа Е
Технологија на ладење Total No Frost
Тип на мотор Стандарден
Тип на уред Комбиниран со замрзнувач долу