Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH PIB375FB1E, Серија 6, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичк...
Достапност:
Шифра: 74891
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 29,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

25,089 Ден.
12 РАТИ: 2,154 Ден.
24 РАТИ: 1,108 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH PIB375FB1E, Серија 6, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, Домино 30цм, Црна боја, Со минималистичка брусена рамка, Сензорски команди и Дигитален дисплеј Top Control со директно бирање на моќноста од 1 до 9, 2 зони на готвење, 17 нивоа на моќност, Restart функција, Quick Start функција, Power Boost за двете полиња, Заштита од деца, Индикатор за преостаната топлина, Приказ на потрошувачка на ел. енергија,3700W тотална моќност, Димензии: 5.7 x 30.6 x 52.7 цм
Инокс рамка Не
Контроли На допир
Тип на уред Стаклокерамичка Индукцсика
Широчина 30 цм Домино