Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH KUW21AHG0, Серија 6, Ладилник за вино - вински ормар со...
Достапност:
Шифра: 77356
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 99,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

82,799 Ден.
12 РАТИ: 7,107 Ден.
24 РАТИ: 3,657 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH KUW21AHG0, Серија 6, Ладилник за вино - вински ормар со стаклена врата, Made in Hungary, 2 температурни зони, 3 Дрвени полици, Капацитет за 44 шишиња, Лед осветлување со Dimming опција, Температурен опсег од 5 до 20 степени, Бучност 38dB, Нова Г енергетска класа, Димензии 82x60x58.1 цм