Бренд: BOSCH
Краток опис: BOSCH HBF133BA0, Серија 2, Вградна фурна со вентилатор, Црна,...
Достапност:
Шифра: 76712
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 26,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

19,999 Ден.
12 РАТИ: 1,717 Ден.
24 РАТИ: 884 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
BOSCH HBF133BA0, Серија 2, Вградна фурна со вентилатор, Црна, ЛЕД Дисплеј, Мултифункциска XXL рерна 66 литри капацитет, Самочистење со Катализа, 5 функции, Дигитален Тајмер, 3D Hot Air рамномерно распоредување на топлиот воздух на 3 нивоа без истовремено мешање на мириси, EcoClean Direct - чистење не е потребно благодарејќи на специјалниот премаз во задниот дел кој впива маснотии, Вклучени една универзална тава и една решетка, Заштита за деца, Енергетска класа А, Димензии 60x60x55 цм
Боја Црна
Дисплеј Не
Начин на чистење Катализа
Турбо вентилатор Да