Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 24" VA24EQSB-W Full HD, White, IPS, 75Hz, Built-in Spea...
Достапност:
Шифра: 58410
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 8,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

7,699 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 321 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 161 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 24" VA24EQSB-W Full HD, White, IPS, 75Hz, Built-in Speakers, Eye Care, Low Blue Light, Flicker Free, VESA Mountable, Height Adjustment, Frameless, DisplayPort, HDMI, VGA, USB Hub,White, 90LM0562-B02170