Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Vivobook S Flip TN3402YA-OLED-KN731W/TouchScreen / Win ...
Достапност:
Шифра: 56121
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 51,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

45,999 Ден.
12 РАТИ: 3,948 Ден.
24 РАТИ: 2,032 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS Vivobook S Flip TN3402YA-OLED-KN731W/TouchScreen / Win 11 ( Cool Silver ), - Процесор AMD Ryzen 7 7730U (16M Cache, up to 4.5 GHz) , Рам Меморија 16GB DDR4 (on-board), Диск 1TB M.2 SSD PCIE NVME , Графичка карта AMD Radeon Graphics, 802.11ac, 4xUSB (2x3.2, 1x3.1 type C, 1x USB 2,0), HD веб камера, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Backlit Chiclet Keyboard, Gross weight 1.5KG, 50WHrs / 3S1P / 3-cell Li-ion, 14" 90Hz 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10 , Windows 11 Home, US MIL-STD 810H military-grade standard PN: 90NB1112-M002B0
Големина на диск 1TB
Големина на екран 14-14.9 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Оперативен систем Windows 11 Home
Процесор Ryzen 7
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп UltraBook