Бренд: Asus
Краток опис: ASUS VivoBook M1605YAR-MB511 (SILVER), - AMD Ryzen 5 7530U (1...
Достапност:
Шифра: 56123
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 27,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

24,499 Ден.
12 РАТИ: 2,103 Ден.
24 РАТИ: 1,082 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS VivoBook M1605YAR-MB511 (SILVER), - AMD Ryzen 5 7530U (16MB cache, up to 4.3 GHz), 8GB DDR4 , 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 Performance SSD, AMD Radeon Graphics, BT4.1, 802.11AC DualBand, TYPE-C / 1xUSB3.1 + 1xUSB3.1 Type-C + 1x USB 2.0, 42WHrs / 3S1P /3-cell Li-ion, 16" Full HD (1920x1080), PN: 90NB10R2-M00A80
Големина на диск 512GB
Големина на екран 16 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 5
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home