Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-BQ311 ( Green Grey), Процесор Int...
Достапност:
Шифра: 56994
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 19,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

15,999 Ден.
12 РАТИ: 1,374 Ден.
24 РАТИ: 707 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS Vivobook Go 15 E1504GA-BQ311 ( Green Grey), Процесор Intel Core i3-N305 (6M Cache / up to 3.8GHz / 6 cores), Рам Меморија 8GB DDR4 (on-board 4GB) , Диск 256GB M.2 SSD PCIEG3x2 NVME , Графичка карта Intel UHD , BT4.0, 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.1, 1xType C, HDMI 1.4, USB 2.0 to Fast Ethernet Converter 6W speaker, VGA camera, 1.9kg, 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 15.6" FULL HD LED IPS (1920x1080) glare, US MIL-STD 810H military-grade standard, PN: 90NB0ZT3-M00JK0
Големина на диск 256GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка Intel UHD
Процесор i3
РАМ Меморија 8GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home