Бренд: Asus
Краток опис: ASUS Vivobook 15 OLED M1505YA-MA242 (GRAY), Процесор AMD Ryze...
Достапност:
Шифра: 57795
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 38,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

33,829 Ден.
12 РАТИ: 2,904 Ден.
24 РАТИ: 1,494 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS Vivobook 15 OLED M1505YA-MA242 (GRAY), Процесор AMD Ryzen 7 7730U (8M Cache. up to 4.1 GHz. 8 cores), Рам Меморија 16GB DDR4 (on-board , Диск 512GB M.2 PCIEG3x2 NVME SSD, Графичка карта AMD Radeon Graphics , BT4.0, 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 1xType C, HDMI 1.4, 6W speaker, HD camera, 1.8kg, 42WHrs 3S1P 3-cell Li-ion, 16" 2.8K (2880 x 1620) OLED 16:9, PN: 90NB10Q1-M00C80
Големина на диск 1TB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка AMD Radeon
Процесор Ryzen 7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција WQHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп Home