Бренд: Asus
Краток опис: Лаптоп ASUS TUF GAMING FX507VU4-LP053, - Процесор Intel Core ...
Достапност:
Шифра: 55848
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 77,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

68,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,875 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп ASUS TUF GAMING FX507VU4-LP053, - Процесор Intel Core i7-13700H (24M Cache, up to 5.0 GHz, ), Рам Меморија 16GB DDR4 3200Mhz , Диск 512GB M.2 SSD PCIE NVME , Графичка карта NVIDIA GeForce RTX 4050 4GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.2, 1x3.1 type C, 1x USB 2,0), HD веб камера, Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Red-Backlit Keyboard, 2.2kg, 76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ionk -, FREE DOS, 144MHz 15.6" FHD LED (1920x1080), PN: 90NR0CJ7-M00670
Големина на диск 512GB
Големина на екран 15.6 инчи
Графичка Картичка nVidia
Графичка Картичка Меморија 4GB
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING