Бренд: Asus
Краток опис: Лаптоп ASUS ROG Strix G16 G614JV-N3180, - Процесор Intel Core...
Достапност:
Шифра: 55847
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 99,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

85,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 3,584 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Лаптоп ASUS ROG Strix G16 G614JV-N3180, - Процесор Intel Core i7-13650HX (24M Cache / up to 4.9 GHz ), Рам Меморија 16GB DDR5 4800Mhz , Диск 1TB M.2 SSD PCIE NVME , Графичка карта NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB DDR6, 802.11ac, 4xUSB (2x3.2, 1x3.1 type C, 1x USB 2,0), Gigabit LAN, WLAN 802.11ac dual, Bluetooth, SD Card reader, HDMI 1.4, Backlit Chiclet Keyboard 4-Zone RGB, 90WHrs / 4S1P/ 4-cell Li-ion -, FREE DOS, 165MHz 16" FHD (1920x1200), PN: 90NR0C61-M00BX0
Големина на диск 1TB
Големина на екран 16 инчи
Графичка Картичка nVidia
Графичка Картичка Меморија 8GB
Процесор i7
РАМ Меморија 16GB
Резолуција FHD
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING