Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Ranger Messenger, 15,6", Color: Black, Димензии: 440...
Достапност:
Шифра: 44633
Редовна Цена: 4,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

3,879 Ден.
12 РАТИ: 333 Ден.
24 РАТИ: 172 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Ranger Messenger, 15,6", Color: Black, Димензии: 440(L) x 105 (W) x 360 (H)mm, материјал: Ballistic nylon, rubber, Weight: 1220g, P/N: 90XB0310-BBP000