Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Flow X16 GV601VU-NL029X / Touch Screen / Win 11 Pro,...
Достапност:
Шифра: 57074
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 129,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

117,999 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 2,459 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Flow X16 GV601VU-NL029X / Touch Screen / Win 11 Pro, - Процесор Intel Core i9-13900H (24M cache, up to 5.4GHz), Рам меморија 16GB DDR5 4800MHz , Диск 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD, N/A, Графичка карта NVIDIA GeForce NVIDIA RTX4050 6GB DDR6, BT4.1, 802.11AC DualBand, 90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Illuminated Keyboard, 1x Type C USB 3.2 Gen 2, 2x Type A USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI 2.0b, 1x TypeC (DP 1.4), Windows 11 Pro 64bit MultiLanguage (DM), 16" QHD+ 240Hz (2560 x 1600) , PN: 90NR0D21-M001A0
Големина на диск 1TB
Големина на екран 16 инчи
Графичка Картичка nVidia
Графичка Картичка Меморија 8GB
Оперативен систем Windows 11 Pro
Процесор i9
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING