Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Flow X13 GV301QH-K5232R, - Процесор AMD Ryzen 9 598...
Достапност:
Шифра: 50437
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 139,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

119,999 Ден.
12 РАТИ: 10,299 Ден.
24 РАТИ: 5,300 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Flow X13 GV301QH-K5232R, - Процесор AMD Ryzen 9 5980HS Processor 3.1 GHz (16M cache, up to 4.8GHz), Рам меморија 32GB DDR4 , Диск 1TB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD, N/A, Графичка карта NVIDIA GeForce NVIDIA GTX 1650 4GB DDR6, BT4.1, 802.11AC DualBand, 76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion, Illuminated Keyboard, 1x Type C USB 3.2 Gen 2, 2x Type A USB 3.2 Gen 1, 1x HDMI 2.0b, 1x TypeC (DP 1.4), Windows 10 Pro 64bit MultiLanguage (DM), 13.4" WQUXGA (3840 x 2400) , PN: 90NR06C5-M06460
Големина на диск 1TB
Големина на екран 13.3 инчи
Графичка Картичка nVidia
Графичка Картичка Меморија 4GB
Процесор Ryzen 9
РАМ Меморија 32GB
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп GAMING