Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG Delta S Core, Lightweight 3.5 mm gaming headset with...
Достапност:
Шифра: 32768
Гаранција (дена): 360
Редовна Цена: 5,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

5,199 Ден.
12 РАТИ: 451 Ден.
24 РАТИ: 232 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG Delta S Core, Lightweight 3.5 mm gaming headset with 50 mm ASUS Essence drivers, virtual 7.1 surround sound, compatible with PCs, PlayStation 5, Nintendo Switch and Xbox, 90YH03JC-B1UA00
Жична GAMING