Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG BP2701 BACKPACK (BLACK ) do 17.3", PN 90XB06L0-BBP00...
Достапност:
Шифра: 50756
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 4,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

4,499 Ден.
12 РАТИ: 387 Ден.
24 РАТИ: 199 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG BP2701 BACKPACK (BLACK ) do 17.3", PN 90XB06L0-BBP000 BACKPACK/BK/17
Ранци 17.3 инчи