Бренд: Asus
Краток опис: ASUS ROG BP1501G BACKPACK ( Black ) od 15"-17", PN 90XB04ZN-B...
Достапност:
Шифра: 50757
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 1,599 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,559 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS ROG BP1501G BACKPACK ( Black ) od 15"-17", PN 90XB04ZN-BBP020
Ранци 17.3 инчи