Бренд: Asus
Краток опис: ASUS BS1500 ROG Carry Bag, 15,6", Color: Black, P/N: 90XB06T0...
Достапност:
Шифра: 54879
Редовна Цена: 2,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

2,299 Ден.
12 РАТИ: 198 Ден.
24 РАТИ: 102 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS BS1500 ROG Carry Bag, 15,6", Color: Black, P/N: 90XB06T0-BSL000