Бренд:
Краток опис: ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P2-GAMING, ROG Thor 850W P...
Достапност:
Шифра: 22957
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 959 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 480 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 850W Platinum PSU ROG-THOR-850P2-GAMING, ROG Thor 850W Platinum II is the quietest PSU in its class, Lambda A++ Certification confirms the latest Thor wields menacing power in absolute stealth, ROG heatsinks cover critical components, delivering lower temperatures and reduced noise, A 135mm Axial-tech fan with PWM control delivers lower noise and keeps thermals in check, Built with 100% Japanese capacitors and other premium components to achieve 80 Plus Platinum Certification, OLED display monitors power draw in real time, Aura Sync compatibility lets you customize and sync lighting effects with other compatible hardware, 90YE00L2-B0NA00