Бренд: Asus
Краток опис: ASUS 27" ROG SWIFT PG278QE, WQHD (2560 x 1440) Gaming Монитор...
Достапност:
Шифра: 27691
Гаранција (дена): 1050
Редовна Цена: 27,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

19,995 Ден.
12 РАТИ: 1,733 Ден.
24 РАТИ: 892 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ASUS 27" ROG SWIFT PG278QE, WQHD (2560 x 1440) Gaming Монитор, 1ms, up to 165Hz, DP, HDMI, USB3.0, G-SYNC, 90LM00U5-B02370