Бренд: ARIETE
Краток опис: ARIETE 0157/04, Тостер за лепчиња, BREAKFAST, Боја бела, Моќн...
Достапност:
Шифра: 77590
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 2,499 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

1,399 Ден.
РАТИ:
/ Ден. Производи со цена помала од 2000 ден. немаат можност да се купат на рати.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
ARIETE 0157/04, Тостер за лепчиња, BREAKFAST, Боја бела, Моќност 760W, 7 степени на работа, Одмрзнување, притоплување, Стоп Функција, Подвижна тавичка за трошки
Тип на тостери Двопек