Бренд: Apple
Краток опис: Apple MacBook Pro 16 ( Silver ) , Дисплеј:16.2":, Процесор:Ap...
Достапност:
Шифра: 55224
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 189,999 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

169,999 Ден.
12 РАТИ: 14,591 Ден.
24 РАТИ: 7,508 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Apple MacBook Pro 16 ( Silver ) , Дисплеј:16.2":, Процесор:Apple M2 PRO chip 12C/19C, Liquid Retina XDR, Меморија:16GB, Диск 1TB SSD, Liquid Retina XDR дисплеј , Magic Keyboard , Touch ID, Force Touch trackpad, 4x Thunderbolt ports, 1x HDMI , SDXC reader, 1x MagSafe 3, PN: mnwd3ze/a
Големина на диск 1TB
Големина на екран 16 инчи
Оперативен систем MAC OS
Процесор M2
РАМ Меморија 16GB
Тип на Диск SSD
Тип на Лаптоп UltraBook