Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa S-140.55.43 G/6-R, Електричен шпорет, 55цм, црна боја, 4...
Достапност:
Шифра: 73238
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена: 18,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

18,999 Ден.
12 РАТИ: 1,647 Ден.
24 РАТИ: 847 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa S-140.55.43 G/6-R, Електричен шпорет, 55цм, црна боја, 4 рингли од кои една е ескпрес, 70л Капацитет на рерна, Двојно стакло на вратата, Вклучена длабока тепсија, Капак, Фиока за тепсии, 8025W моќност, Димензии 55x85x60
Боја Црна
Тип на уред Електричен со рингли
Турбо вентилатор Не
Широчина 55цм