Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa S-140.55.13 G/6, Електричен шпорет, 55цм, бела боја, 4 р...
Достапност:
Шифра: 69669
Гаранција (дена): 1830
Редовна Цена:
18,720 Ден.
12 РАТИ: 1,560 Ден.
24 РАТИ: 780 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa S-140.55.13 G/6, Електричен шпорет, 55цм, бела боја, 4 рингли од кои една е ескпрес, 7915W моќност, Димензии 55x85x60
Боја Бела
Тип на уред Електричен со рингли
Турбо вентилатор Не
Широчина 55цм