Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Крем, Моќност од 6...
Достапност:
Шифра: 71039
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена:
22,090 Ден.
12 РАТИ: 1,841 Ден.
24 РАТИ: 921 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Elita 2, печка на цврсто гориво, Боја Крем, Моќност од 6KW, загревње на површина од 75 до 100 м3 или 38 м2, одвод f120mm, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 73кг, Димензии: В:Ш:Д: 865:455:442mm