Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Dino 27, Печка на пелети за централно греење, Сребрена б...
Достапност:
Шифра: 74367
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 127,590 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

114,790 Ден.
12 РАТИ: 9,852 Ден.
24 РАТИ: 5,070 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Dino 27, Печка на пелети за централно греење, Сребрена боја, Моќност 27kW (25кW + 2kW), Загревање на површина од 104-173 м2, Запремнина на котел 32л, Капацитет за резервоар на пелет 45кг, Потрошувачка на пелет од 1.8 до 5.8 кг на час, Степен на искористеност 94%, Пречник на приклучок за издув 80мм, Димензии (В х Ш х Д) 574 x 568 x 1237 mm, Тежина на печка 222кг