Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Commo Compact 32, Котел на пелети за етажно греење , Кот...
Достапност:
Шифра: 60569
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 161,190 Ден.

СЕТЕК ДЕНОВИ КЛУБ ЦЕНА:

145,090 Ден.
12 РАТИ: 12,453 Ден.
24 РАТИ: 6,408 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Commo Compact 32, Котел на пелети за етажно греење , Котел на пелети за централно греење, Црвено црна боја, моќност 32kw, загревање на површина до 203 м2, можност за загревање на санитарна вода (во бојлер) и приклучување на систем за подно греење, вградени сигурносени термостати, 70кг капацитет на резервоар за пелети, 68л капацитет на вода во котелот, Потрошувачка на пелети мин. 2.13кг/ч. - макс. 7.14кг/ч., степен на искористеност 90%, Излез издув 100мм, Димензии 676 x 830 x 1506мм, тежина 360кг