Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Commo Compact 23, Котел на пелети за етажно греење , Кот...
Достапност:
Шифра: 60046
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 114,390 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

102,990 Ден.
12 РАТИ: 8,925 Ден.
24 РАТИ: 4,592 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Commo Compact 23, Котел на пелети за етажно греење , Котел на пелети за централно греење, Црвено црна боја, моќност 23kw, загревање на површина од 88-147 м2, 45кг капацитет на резервоар за пелети, 35.5л капацитет на вода во котелот, Потрошувачка на пелети мин. 1.48кг/ч. - макс. 5.5кг/ч., степен на искористеност 90,2%, Излез издув 80мм, Димензии 590x642x1222мм, тежина 259кг