Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја ...
Достапност:
Шифра: 67266
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 54,290 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

54,290 Ден.
12 РАТИ: 4,705 Ден.
24 РАТИ: 2,421 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa Central 23, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Боја Бела, Приклучок на парно, Моќност од 20KW, 14KW на вода, 6KW во простор, 3Bar Работен притисок, Запремнина на котел 16Л, Термостат, дијаметар на ќунец 150мм, загревaње на површина од 333 m3 или 130 м2, Гориво: Дрво и Јаглен, Тежина: 140кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:365:610m