Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев,...
Достапност:
Шифра: 64806
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 45,190 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

45,190 Ден.
12 РАТИ: 3,917 Ден.
24 РАТИ: 2,015 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa 90H Favorit, трајножаречки шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 8KW, Термостат, загревње на површина од 100 до 130 м3 или 51 м2, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 260:460:440mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 76%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 147.5кг, Димензии: В:Ш:Д: 850:900:600mm