Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa 55, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од ...
Достапност:
Шифра: 66339
Гаранција (дена): 720
Редовна Цена: 22,190 Ден.

КЛУБ ЦЕНА:

22,190 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 925 Ден.
48 РАТИ БЕЗ КАМАТА: 463 Ден.

Количина

*Сетек Сè од Техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сетек Сè од Техника го задржува правото за промена на цените без претходна најава.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*Вредноста на ратата се однесува за 12/24 рати Сетек клуб кредит.
*За Сетек клуб кредитот има 3% административен трошок.
*ОНЛАЈН ЦЕНАТА ВАЖИ САМО ЗА НАРАЧКИ ОД ВЕБ СТРАНАТА НА СЕТЕК.
Alfa 55, шпорет на цврсто гориво, Лев, Боја Бела, Моќност од 5KW, загревње на површина до 83м3 или 32м2, Големина на Рерната: В:Ш:Д: 195:550:540mm, 2 одводи f120mm, Степен на искористеност 76.5%, Гориво: Дрво и дрвени брикети, Тежина: 91кг, Димензии: В:Ш:Д: 780:965:612mm